Birleşme, Bölünme Hizmeti

Birleşme, Bölünme Hizmeti

İşletmenizin bilançosunun eksiklerini gidermek, farklı bir yapıyı şirketinize katmak, bir işletmeyi tamamen satın almak ya da daha farklı sebeplerle şirket yapılandırma ihtiyacınız olabilir. Şirket oluşturma işlemleri kapsamında şirketleri birleştirme, bölme ya da varlıklarını diğer şirketlere aktarma olasılığınız olabilir.

Alacağınız ya da birleşeceğiniz şirket çeşitli vergi tehlikeleri barındırıyor olabilir. Bu durumlarda birleşeceğiniz şirketin geçmiş vergi işleyişinde yanlışlıklar olmadığından emin olmak isteyebilirsiniz. 

Daima Yanınızda

  • Boğaziçi Müşavirlik vergi kadrosunun sunduğu Vergi Tehlike Değerlendirmesi hizmetiyle bu tehlikeler ve olanaklar hususunda bilgilenmeniz sağlanır.
  • Mevzuata uygun halde yapılmayan işlemlerin telafisi güç olan vergi tehlikeleri meydana gelebilir. Boğaziçi Müşavirlik ’in Ticaret Hukuku, Vergi Hukuku ve Sermaye Piyasası Hukuku’nda deneyimli uzmanlardan oluşan kadrosu faaliyette bulunduğunuz sektörün iş akışını göz önünde bulundurarak tüm bu hususu sorunsuz bir şekilde tamamlar.


Birleşme, Bölünme Hizmeti

Ölçemediğiniz Hiçbir Şeyi Kontrol Edemez, Kontrol Edemediğiniz Hiçbir Şeyi Yönetemezsiniz.